• Dzisiaj na Mszach św. o 10.00 i 13.00, 42-oje naszych dzieci po raz pierwszy przyjmie Sakrament Eucharystii. Pamiętajmy o nich w naszej modlitwie.
  • Dwa ostatnie nabożeństwa majowe - w poniedziałek i wtorek po Mszy św. o 10.30. Towarzyszą im rozważania ks. Mateusza Szerszenia CSMA.
  • Spotkanie grupy Mothers & Toddlers - w poniedziałek o 10.00.
  • Od poniedziałku do piątku zapraszamy dzieci komunijne na Biały Tydzień. Msze św. odbywać się będą wieczorami o 19.00.
  • W środę nie będzie Mszy św. parafialnej. Dzieci komunijne udają się w tym dniu do Sanktuarium Matki Bożej w Walsingham na Zjazd Dzieci Komunijnych.
  • Informacja dla osób wyjeżdżających do Sanktuarium w Walsingham: Wyjazd z parkingu parafialnego ok. 8.30. Będzie możliwość pozostawienia samochodu na parkingu. Powrót przewidziany jest na 19.00. Należy ze sobą zabrać packed lunch, tak jak na wycieczki szkolne. Zgłoszenia na wyjazd u p. Małgosi Musiał: 07557.096.032.
  • Day Centre odbędzie się w czwartek, 2 czerwca. Zapisy u proboszcza.
  • W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne. W pierwszy piątek zapraszamy na Msze św. o 10.30 i 19.00. W sobotę zapraszamy na Nabożeństwo Pierwszosobotnie. Rozpoczynamy modlitwą Różańca św. o 17.30.
  • Zapraszamy wszystkie panie do udziału w sesji pt. Tożsamość i Misja Kobiety prowadzonej przez Irenę Neumueler. Odbędzie się ona w najbliższą sobotę, 4 czerwca. Początek o godz. 10.00 w naszym klubie. Więcej informacji i zapisy: Kasia nr telefonu 07897.807.777; email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  • W przyszłą niedzielę Słowem Bożym podzieli się z nami p. Irena Neumueler, teolog, pedagog, trener rozwoju osobistego, doradca chrześcijański - coach.
  • Wizyty u chorych - w następnym tygodniu.
  • Polska Misja Katolicka w Anglii i Walii zaprasza na celebrację Święta Rodziny w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego, 5 czerwca, do Laxton Hall (NN17 3AU). Program: 12.00 Msza św. i odnowienie przyrzeczeń małżeńskich; 13.00 grill i kawiarnia; 14.30 konferencja pt. „Maryja i Józef - niezwykłe małżeństwo” (prof. Mieczysław Guzewicz); 15.15 koncert zespołu „Amen”; 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i zakończenie spotkania.
  • Polska Misja Katolicka w Anglii i Walii zaprasza na Uroczystość Bożego Ciała do Laxton Hall (NN17 3AU) w niedzielę, 19 czerwca. Program: 12.00 piknik i grill; 14.00 czuwanie modlitewne i okazja do spowiedzi; 15.00 uroczysta Msza św. i procesja do czterech ołtarzy pod przewodnictwem ks. prał. Stefana Wylężka, rektora PMK.
  • Polska Misja Katolicka w Anglii i Walii zaprasza młodzież od 13-tego roku życia do udziału w Dniach Młodych w dniach 1-3 lipca w polskim ośrodku w Slough. Są to niezwykle ciekawe spotkania pod namiotami młodych z całej Anglii i Walii. Słowo głosić będzie o. Jarosław Zachariasz OFMConv, a koncerty prowadzić będzie zespół „Full Power Spirit”. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z duszpasterzem.
  • W naszej parafii Uroczystość Bożego Ciała będziemy celebrować w czwartek, 16 czerwca. Do przygotowania czterech ołtarzy na zewnątrz kościoła zapraszamy: Żywy Różaniec, połączone siły Polskiej Szkoły Sobotniej i Kadetów Maltańskich, połączone siły Mężczyzn św. Józefa i Nadzwyczajnych Szafarzy Eucharystii oraz Domowy Kościół.
  • W niedzielę, 19 czerwca, katechezy o Eucharystii wygłosi do nas p. Daria Łysik.
  • W ostatni weekend czerwca do naszej parafii przyjedzie z animacją misyjną klawerianka, siostra Agnieszka Kowalska.
  • Domowy Kościół działa w naszej parafii od trzech lat. Zapraszamy chętne małżeństwa i rodziny do wstąpienia do Domowego Kościoła - małżeństwa z różnym stażem. Jest to przepiękna inicjatywa, która pomaga wprowadzać żywego Jezusa Chrystusa do małżeństwa, do rodziny. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr telefonu 07960.224.545.
  • W zakrystii wciąż można nabyć książkę „Historia Parafii św. Stanisława Kostki w Coventry” w cenie £20 za sztukę.
  • POGRZEB: W ostatnim czasie zmarli śp. Teresa Zajkowska, l.94 oraz śp. Andrzej Pietraszkiewicz, l. 51. Nie znamy jeszcze daty pogrzebów. Niech miłosierny Bóg obdarzy naszych Zmarłych radością życia wiecznego...

Kolekta specjalna - Fundacja Jana Pawła II: £375.69;

Biuletyny: £21.85;

Niedziela, 29 V 2022 - VII Niedziela Wielkanocy

10.00 MSZA ŚW. KOMUNIJNA

13.00 MSZA ŚW. KOMUNIJNA