Biuletyn - 1 Lipca 2018

· Witamy w naszej parafii ks. Marcina Wojtasiaka, doktoranta liturgiki na rzymskiej uczelni St Anselmo, który przebywać będzie u nas przez miesiąc na kursie językowym.

· Witamy również w naszej parafii panią Irenę Neumueller, która prowadzi w tych dniach rekolekcje dla kobiet z naszej parafii.

· Dzisiaj we wszystkich kościołach na całym świecie przeprowadzona jest specjalna kolekta na utrzymanie Stolicy Apostolskiej, tzw. Świętopietrze.

· Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 - zmiana tajemnic dla członków Żywego Różańca.

· W poniedziałek o godz. 10.00 - spotkanie Mothers & Toddlers. O godz. 19.15 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w intencjach polecanych Apostolstwu Miłosierdzia Bożego. Intencje te można wypisać na kartkach przy chrzcielnicy.

· W środę o godz. 18.00 - spotkanie grupy wsparcia AA.

· Nauki przed chrztem dla rodziców - w czwartki po wieczornej Mszy św.

· W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne. W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy na Msze św. o godz. 10.30 i 19.00. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Apostolstwa Miłosierdzia Bożego i spotkanie grupy młodzieżowej.

· W sobotę zapraszamy na nabożeństwo pierwszosobotnie. Rozpoczynamy modlitwą Różańca św. o godz. 17.30.

· Odwiedziny chorych przewidziane są na przyszły tydzień.

· Kolejne spotkanie Lectio Divina - w środę, 4 lipca, o godz. 19.30.

· Kolejny Day Centre odbędzie się w czwartek, 12 lipca, po Mszy św. o godz. 10.30. Zgłoszenia u proboszcza.

· W niedzielę, 22 lipca, w naszej parafii Słowo Boże głosić będzie ks. kanonik Krzysztof Mróz, od wielu lat przebywający na misjach w Zambii.

· Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gościa Niedzielnego w cenie £1,50 za sztukę. W tym numerze polecamy artykuł o kolejnym ojcu niepodległości Ignacym Janie Paderewskim, o polskiej piłce nożnej, o walecznej drużynie z Islandii, o aktorce Hollywood, Dolores Hart, która u progu wielkiej kariery wstąpiła do klasztoru, o pięknym zakątku Polski, jakim jest Olchowiec i wiele innych.

· Restauracja Cracovianka zaprasza od czwartku do niedzieli na posiłki w naszym klubie. Wszelkie informacje i rezerwacje pod tel. 07868.303.331.

· Przypominamy o obowiązku zapisania się do parafii. Nasze parafie w Anglii są wspólnotami personalnymi. I tylko ta osoba, która zgłosi pisemnie swój akces do parafii, formalnie do niej należy. Formularze wyłożone są przy wyjściu z kościoła.

· W dniach 28 lipca - 5 sierpnia 2018 roku odbędzie się w Warszawie II Kongres Młodzieży Polonijnej. Program jest niezwykle atrakcyjny. Głównym organizatorem jest bp Wiesław Lechowicz, Delegat KEP ds. Duszpasterstwa Emigracji Polskiej. Pobyt na Kongresie jest darmowy.

· Na pielgrzymkę do Włoch pozostała już tylko lista rezerwowa. Wszyscy, którzy się już zapisali, proszeni są o podejście do zakrystii po odbiór formularza zgłoszeniowego.

· Poszukujemy murarza, który miałby chwilę wolnego czasu, aby poświęcić go naszej parafii.

· POGRZEB: W szpitalu zmarł ostatnio śp. Henryk Szurała, l. 94. Pogrzeb odbędzie się w naszym kościele w późniejszym czasie. Niech miłosierny Bóg obdarzy Zmarłego radością życia wiecznego...

Biuletyn: £35.84;

Niedziela, 1 VII 2018 - XIII Niedziela Zwykła

9.00 śp. Marysia Porosło - int. Rodzice