Biuletyn - 21 Stycznia 2018

· Obowiązkowe spotkanie dla dzieci I-komunijnych dzisiaj o godz. 9.00.

· Trwają wizyty kolędowe. Spis ostatnich kolęd możemy znaleźć w biuletynie.

· Obraz Jezusa Miłosiernego wędruje dzisiaj do państwa Eweliny i Andrzeja Pyków, za tydzień do państwa Beaty i Kazimierza Cieślów.

· W poniedziałek zapraszamy o godz. 10.00 na spotkanie grupy Mothers & Toddlers.

· W poniedziałek o godz. 19.15 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w intencjach polecanych Apostolstwu Miłosierdzia Bożego. Intencje te można wypisać na kartkach przy chrzcielnicy.

· W tym tygodniu biuro parafialne będzie czynne jedynie we wtorek od godz. 11.00 do 12.30.

· W środę po Mszy św. o godz. 10.30 zapraszamy na kolejne spotkanie biblijne.

· W środę o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie grupy wsparcia AA.

· Wszystkich tych, którzy pragną pogłębić swoją relacje z Bogiem poprzez modlitwę kontemplacyjną oraz Słowo, zapraszamy na spotkanie Lectio Divina. Spotykamy się w kościele, w co drugą środę. Najbliższe spotkanie w tę środę, 24 stycznia, o godz. 19:00.

· Kolejny Day Centre odbędzie się w ten czwartek, 25 stycznia. Zapraszamy wszystkie osoby chętne na nasze czwartkowe spotkania.

· W piątek o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie scholi dziecięcej.

· W piątek o godz. 19.00 zapraszamy na godzinną adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy.

· Spotkania modlitewne Odnowy w Duchu Świętym odbywają się w soboty po wieczornej Mszy św.

· W dniach 3-5 lutego naszą parafię odwiedzi prof. Mieczysław Guzewicz. W niedzielę na Mszach św. wygłosi katechezę, a w niedzielny i poniedziałkowy wieczór o godz. 19.30 w klubie parafialnym poprowadzi warsztaty „Jak zadbać o swoje małżeństwo?". W poniedziałek w godz. 14.00-18.00 będzie możliwość spotkania indywidualnego  z panem Profesorem, dla osób, małżeństw, które potrzebują porady. Zapisy na rozmowę indywidualną pod numerem telefonu 07889.229.573. Zapraszamy

· Najbliższy kurs przedmałżeński rozpocznie się w sobotę, 3 lutego, po Mszy św. o godz. 18.00. Pierwsze spotkanie poprowadzi prof. Mieczysław Guzewicz. Kurs potrwa trzy kolejne soboty plus wizyta w poradni małżeńskiej. Koszt uczestnictwa £20,- od osoby. Zgłoszenia przy pierwszym spotkaniu.

· Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gościa Niedzielnego w cenie £1,50 za sztukę.  Polecamy w nim wiele ciekawych artykułów z życia Kościoła.

· Polska Misja Katolicka organizuje w sobotę, 24 lutego, w Laxton Hall Kurs Wiedzy Religijnej dot. przygotowania do sakramentu bierzmowania. Wśród prelegentów ks. prof. Jan Kochel i ks. prof. Paweł Mąkosa. Zaprezentowane zostaną materiały do bierzmowania specjalnie przygotowane dla polskiej młodzieży w Anglii. Jeśli są osoby, które chciałyby wziąć udział w spotkaniu, proszę o zgłoszenie do proboszcza.

· Przypominamy o obowiązku formalnego zapisania się do parafii. Nasze parafie w Anglii są wspólnotami personalnymi. I tylko ta osoba, która zgłosi pisemnie swój akces do parafii, formalnie do niej należy. Formularze osobiste, jak i rodzinne, wyłożone są przy wyjściu z kościoła.

· Restauracja Cracovianka zaprasza od czwartku do niedzieli na posiłki w naszym klubie. Wszelkie informacje i rezerwacje pod tel. 07868.303.331.

· PIELGRZYMKA: Parafia pragnie zorganizować w połowie października tego roku 12-dniową pielgrzymkę do Sanktuarium Maryjnego w Guadelupe i Meksyku. Koszt uczestnictwa ok. £2000 od osoby (w zależności od ilości zgłoszeń). Więcej informacji w zakrystii. Zgłoszenia do połowy lutego przyjmuje proboszcz.

Świece: £63.53;

Niedziela, 21 I 2018 - III Niedziela Zwykła

9.00     o błogosławieństwo Boże dla Kubusia Čik z okazji 1-szych urodzin - int. kochający Rodzice

10.30 nabożeństwo różańcowe