Biuletyn - 14 Stycznia 2018

· Zespół Senza Nome i Schola Dziecięca Boże DoReMiFaSolki zapraszają dzisiaj, po Mszy św. wieczornej, na wieczór kolędowy „Światło Życia". Jest to okazja do refleksji i wspólnego pośpiewania pięknych polskich kolęd. Po Mszy św. wieczornej zbieramy ofiary na wsparcie naszych dwóch zespołów śpiewaczych.

· Trwają wizyty kolędowe. Spis najbliższych kolęd możemy znaleźć w biuletynie.

· Obraz Jezusa Miłosiernego wędruje dzisiaj do państwa Wiolety i Marcina Koziarzów, za tydzień do państwa Eweliny i Andrzeja Pyków.

· Spotkania grup odbywają się według stałego porządku.

· Wizyty u chorych odbędą się w tym tygodniu wg następującego porządku:

środa: xR (od 13.00): Ruła, Pacut, Skrzyński, S. Kler, A. Kler, Filak; xG (od 11.30): Praciak, Dereń, Wicki, Dubiel, Kunze

czwartek: xR (od 11.30): Misiuk, Sztucki, Musiolik, Hołowenko, Niezgorska, Jarosińska; xG (od 11.30): Rinz, Roberts, Ostrowska, Zielska, Dobosz, Merdzio

piątek: xR (od 11.30): Hajkowska, Kobylak, Pasik, Burtni, Szyszka; xG (od 11.30): Jabłońska, Faltyn, L. Kuncewicz, Głowacz

· Kolejny Day Centre odbędzie się w czwartek, 25 stycznia. Zapraszamy wszystkie osoby chętne na nasze czwartkowe spotkania.

· Pierwsze spotkanie biblijne po przerwie świątecznej odbędzie się w środę, po Mszy św. o godz. 10.30.

· Kolejne spotkanie dla singli odbędzie się w piątek, 19 stycznia. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 19.00, potem spotkanie w naszym klubie.

· Obowiązkowe spotkanie dla dzieci I-komunijnych w kościele w niedzielę, 21 stycznia, na Mszy św. o godz. 9.00.

· W dniach 3-5 lutego naszą parafię odwiedzi prof. Mieczysław Guzewicz. W niedzielę na Mszach św. wygłosi katechezę, a w niedzielny i poniedziałkowy wieczór o godz. 19.30 w klubie parafialnym poprowadzi warsztaty „Jak zadbać o swoje małżeństwo?". W poniedziałek w godz. 14.00-18.00 będzie możliwość spotkania indywidualnego  z panem Profesorem, dla osób, małżeństw, które potrzebują porady. Zapisy na rozmowę indywidualną pod numerem telefonu 07889.229.573. Zapraszamy

· Najbliższy kurs przedmałżeński rozpocznie się w sobotę, 3 lutego, po Mszy św. o godz. 18.00. Pierwsze spotkanie poprowadzi prof. Mieczysław Guzewicz. Kurs potrwa trzy kolejne soboty plus wizyta w poradni małżeńskiej. Koszt uczestnictwa £20,- od osoby. Zgłoszenia przy pierwszym spotkaniu.

· Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gościa Niedzielnego w cenie £1,50 za sztukę.  Polecamy w nim artykuł ks. Tomasza Jaklewicza „Boży Maratończyk” o św. Stanisławie Kostce, patronie naszej parafii na rozpoczęcie Roku św. Stanisława, ogłoszonego przez polskich biskupów, artykuł Jacka Dziedziny „Jeszua wraca do swoich” o rosnącej liczbie Żydów mesjanistycznych, artykuł Andrzeja Grajewskiego „U progu wolności” o rocznicy uzyskania niepodległości, artykuł Macieja Kalbarczyka „Uczeń przerósł mistrza” o sukcesach Kamila Stocha i wiele innych.

· Nagród za najładniejszą ozdobę choinkową nie odebrały jeszcze: Gabrysia Gazdor, Jakub Dobke i Lila, lat 3. Prosimy o odbiór nagród do zakrystii.

· Przypominamy o obowiązku formalnego zapisania się do parafii. Nasze parafie w Anglii są wspólnotami personalnymi. I tylko ta osoba, która zgłosi pisemnie swój akces do parafii, formalnie do niej należy. Formularze osobiste, jak i rodzinne, wyłożone są przy wyjściu z kościoła.

· Restauracja Cracovianka zaprasza od czwartku do niedzieli na posiłki w naszym klubie. Wszelkie informacje i rezerwacje pod tel. 07868.303.331.

· PIELGRZYMKA: Parafia pragnie zorganizować w połowie października tego roku 12-dniową pielgrzymkę do Sanktuarium Maryjnego w Guadelupe i Meksyku. Koszt uczestnictwa ok. £2000 od osoby (w zależności od ilości zgłoszeń). Więcej informacji w zakrystii. Zgłoszenia do połowy lutego przyjmuje proboszcz.

· POGRZEB: W szpitalu w Nuneaton zmarła śp. Helena Szlaga, lat 96. Niech dobry Bóg obdarzy naszą Zmarłą radością życia wiecznego…

Taca - Trzech Króli: £147.49;

Gift Aid:  £651.08;

Biuletyny:  £40.82;

Na Kościół / kwiaty: B., P. Stasiewscy £ 100.00; P. Grzybowski £ 10.00; Żłóbek £ 43.44; M. Rozanski £ 20.00; Bezimiennie £ 50.00; B. Kolmas £ 10.00; E. Kowalski £ 50.00;

Niedziela, 14 I 2018 - II Niedziela Zwykła

9.00       dziękczynna za opiekę podczas porodu, za szczęśliwe rozwiązanie i z prośbą o błogosławieństwo Boże dla nowonarodzonej Zosi i jej Rodziny

10.30 nabożeństwo różańcowe

11.00       śp. Stanisław Zajkowski - int. Małżonka