Biuletyn - 23 Lipca 2017
  • Dzisiaj, podczas Mszy św. o godz. 11.00, Ks. Biskup Ryszard Kasyna, Ordynariusz Diecezji Pelplińskiej, udzieli sakramentu bierzmowania 18-tce naszej młodzieży.
  • Obraz Jezusa Miłosiernego wędruje dzisiaj do pani Anity Raif, za tydzień do pani Janiny Bagińskiej.
  • Ze względu na konieczny remont dolnych pomieszczeń naszego ośrodka parafialnego, restauracja będzie nieczynna, przepraszamy. Dzisiaj otwarty jest klub na pierwszym piętrze. Zapraszamy na kawę i herbatę. Otwarte też są toalety w klubie.
  • W poniedziałek zapraszamy o godz. 19.15 na adorację Najświętszego Sakramentu w intencjach polecanych Apostolstwu Miłosierdzia Bożego. Intencje te można wypisać na kartach przy chrzcielnicy.
  • We wtorek zapraszamy na spotkanie modlitewne. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 19.00.
  • W środę o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie Grupy Wsparcia AA.
  • Termin kolejnego Day Centre ogłoszony będzie w biuletynie.
  • Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na modlitwę brewiarzową - nieszpory -  w każdy czwartek przed Mszą św. o godz. 18.30.
  • W piątek o godz. 19.00 zapraszamy na godzinną adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy.
  • Na stoliku można zakupić nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie £ 1,50 za egzemplarz. W tym numerze polecamy artykuł o heroiczności cnót br. Alojzego Kosiby, o metropolicie leningradzkim Nikodemie, wywiad z wicepremierem Mateuszem Morawieckim i wiele innych.
  • Przy Gościu Niedzielnym można nabyć kartki ręcznie wykonane przez panią Katarzynę Góralczyk oraz książki Patrycji Hurlak: „Nawrócona wiedźma” w cenie £ 8,- i „Zakochani są wśród nas” w cenie £ 10,- .
  • Przy ołtarzu ustawiona jest skrzynka na jałmużnę. Można w niej składać dobrowolne ofiary na Kościół, naszą dziesięcinę, dar naszego serca.
  • Wspólnota w Evesham zaprasza na spotkanie z Wojciechem Cejrowskim „Boso do… Evesham” w sobotę, 2 września, na godz. 19.00 w Evesham Art Centre (Victoria Avenue, WR11 4QH). Bilety w cenie £ 20,- do nabycia w zakrystii.
  • Jest jedno miejsce wolne na naszą parafialną październikową pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Więcej informacji w zakrystii.
  • Ponawiamy prośbę do wszystkich osób płacących podatek dochodowy, aby ofiary na tacę wpłacać jako "Gift Aid". Można to robić każdorazowo za pomocą kopert umieszczonych w ławkach lub jako Standing Order (nazwa konta: PCM Coventry, numer konta: 00617519, nazwa banku: Lloyds TSB, sort code: 30-94-57). Od każdego darowanego funta parafia otrzymuje 25 pensów od Urzędu Podatkowego.
  • Przypominamy o obowiązku formalnego zapisania się do parafii. Nasze parafie w Anglii są wspólnotami personalnymi. I tylko ta osoba, która zgłosi pisemnie swój akces do parafii, formalnie do niej należy. Formularze osobiste, jak i rodzinne, wyłożone są przy wyjściu z kościoła.

Świece: £63.24;
Ofiara na kościół / kwiaty: P. Grzybowski £10.00;

Niedziela, 23 VII 2017 - XVI Niedziela Zwykła
9.00    o Boże błogosławieństwo, Bożą mądrość i zdrowie dla Gabrysi, Eli i Zosi Góralczyk z okazji ich urodzin - int. kochający Rodzice
11.00    w intencji Bierzmowanych
18.00    o błogosławieństwo Boże dla Piotra Biegańskiego i jego Rodziny w podziękowaniu za okazaną życzliwość i pomoc - int. Chór Senza Nome

Poniedziałek, 24 VII 2017 - Wspomnienie św. Kingi
10.30    o błogosławieństwo Boże dla Kingi z okazji jej imienin - int. Matka Chrzestna
19.15    ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

Wtorek, 25 VII 2017 - Święto św. Jakuba Starszego
10.30    śp. Anna Sochacka - int. A. Gradkowska
19.00    o błogosławieństwo Boże i ogrom łask od Bogda dla Violetty Sampolskiej z okazji Jej urodzin - int. Kochający Mąż z Dziećmi i Przyjaciele

Środa, 26 VII 2017 - Wspomnienie św. Joachima i Anny
10.30    śp. Anna Papaj - int. Córka z Mężem i Wnukami

Czwartek, 27 VII 2017
10.30    o błogosławieństwo Boże dla Idy z okazji Jej 1-szych urodzin i Jej Rodziców
19.00    o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Czesława Czempki z okazji Jego urodzin - int. Kochająca Małżonka z Dziećmi

Piątek, 28 VII 2017
10.30    w intencji Parafian
19.00    ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

Sobota, 29 VII 2017 - Wspomnienie św. Marty
18.00    o błogosławieństwo Boże dla Szymona z okazji 14-tych urodzin i Julki z okazji 11-tych urodzin - int. Kochający Rodzice z Bratem
CHRZEST: Liliana Wiesława Jakimczuk

Niedziela, 30 VII 2017 - XVII Niedziela Zwykła
9.00    śp. Lucjan Szafaryn (18 roczn. śmierci) - int. Małżonka z Rodziną
10.30     NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
11.00    śp. Teodor i Helena, Zdzisław i Teresa, Edmund Hołowenko - int. M. Hołowenko
18.00    śp. Teresa Rutkowska - int. Syn z Rodziną

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci w wieku od 4 do 15 lat, które swoim śpiewem chcą wychwalać Pana. Próby odbywają się w piątki o godz. 18.00.