Biuro Parafialne

Czynne w godzinach:

 

Wtorki 11.00-12.30
Czwartki 17.30-18.30
Soboty 16.00-17.30

 

tel. 024 7622 2455

Aktualnie gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 
Biuletyn - 16 Lipca 2017
 • Dzisiaj comiesięczną katechezę Maryjną głosi do nas pan Tomasz Ołówek.
 • Obraz Jezusa Miłosiernego wędruje dzisiaj do państwa Justyny i Marcina Misiewiczów, za tydzień do pani Anity Raif.
 • Ze względu na konieczny remont dolnych pomieszczeń naszego ośrodka parafialnego, restauracja będzie nieczynna, przepraszamy. Otwarcie przewidujemy na 1 września. Dzisiaj otwarty jest klub na pierwszym piętrze. Zapraszamy na kawę i herbatę. Otwarte też są toalety w klubie.
 • W poniedziałek zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na ostatnie przed wakacjami spotkanie Mothers & Toddlers Group o godz. 10.00, a o godz. 19.15 na adorację Najświętszego Sakramentu w intencjach polecanych Apostolstwu Miłosierdzia Bożego. Intencje te można wypisać na kartach przy chrzcielnicy.
 • We wtorek zapraszamy na spotkanie modlitewne. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 19.00.
 • W środę o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie Grupy Wsparcia AA.
 • Termin kolejnego Day Centre ogłoszony będzie w biuletynie.
 • Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na modlitwę brewiarzową - nieszpory -  w każdy czwartek przed Mszą św. o godz. 18.30.
 • W najbliższy piątek zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania na spowiedź świętą podczas adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 19.00. Po adoracji odbędzie się próba przed bierzmowaniem i sprzątanie terenu wokół kościoła. Obecność wszystkich kandydatów do bierzmowania obowiązkowa.
 • W sobotę na Mszy św. wieczornej Ks. Biskup Ryszard Kasyna, ordynariusz diecezji pelplińskiej, mianuje czterech nadzwyczajnych szafarzy Eucharystii: panów Janusza Boczka, Mariusza Ćwioka, Mikołaja Kammę i Andrzeja Pykę.
 • W przyszłą niedzielę, podczas Mszy św. o godz. 11.00, Ks. Biskup Ryszard Kasyna udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Informujemy, że część ławek w kościele podczas tej Mszy św. będzie zarezerwowanych dla młodzieży bierzmowanej i ich świadków.
 • Członków Rady Administracyjnej zapraszamy na spotkanie z Księdzem Biskupem w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 do naszego ośrodka parafialnego.
 • Na stoliku można zakupić nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie £ 1,50 za egzemplarz. W tym numerze polecamy artykuł o przemówieniu prezydenta USA w Warszawie i jego odniesieniu do Boga, o pięknej postaci kard. Joachima Meisnera, który zmarł niedawno jako obrońca wiary, o szkaplerzu, o Całunie Turyńskim, o pożarze wieży katedry gorzowskiej, o amerykańskich Patriotach i wiele innych.
 • Przy Gościu Niedzielnym można nabyć kartki ręcznie wykonane przez panią Katarzynę Góralczyk oraz książki Patrycji Hurlak: „Nawrócona wiedźma” w cenie £ 8,- i „Zakochani są wśród nas” w cenie £ 10,- .
 • Przy ołtarzu ustawiona jest skrzynka na jałmużnę. Można w niej składać dobrowolne ofiary na Kościół, naszą dziesięcinę, dar naszego serca.
 • Wspólnota w Evesham zaprasza na spotkanie z Wojciechem Cejrowskim „Boso do… Evesham” w sobotę, 2 września, na godz. 19.00 w Evesham Art Centre (Victoria Avenue, WR11 4QH). Bilety w cenie £ 20,- do nabycia w zakrystii.
 • Ponawiamy prośbę do wszystkich osób płacących podatek dochodowy, aby ofiary na tacę wpłacać jako "Gift Aid". Można to robić każdorazowo za pomocą kopert umieszczonych w ławkach lub jako Standing Order (nazwa konta: PCM Coventry, numer konta: 00617519, nazwa banku: Lloyds TSB, sort code: 30-94-57). Od każdego darowanego funta parafia otrzymuje 25 pensów od Urzędu Podatkowego.
 • Przypominamy o obowiązku formalnego zapisania się do parafii. Nasze parafie w Anglii są wspólnotami personalnymi. I tylko ta osoba, która zgłosi pisemnie swój akces do parafii, formalnie do niej należy. Formularze osobiste, jak i rodzinne, wyłożone są przy wyjściu z kościoła.


OFIARY SKŁADANE PRZEZ PARAFIAN:

Taca niedzielna: £459.85;
Gift Aid:  £311.00;
Biuletyny: £28.79;
Ofiara na kościół / kwiaty: Jałmużna £ 115.50;
Wszystkim Darczyńcom składamy serdeczne podziękowania!!! Za złożone dary na nasze cele parafialne. Bóg zapłać!Niedziela, 16 VII 2017 - XV Niedziela Zwykła
9.00    w intencji Parafian
10.30     NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
11.00    śp. Stanisław Roth, Wojciech Iwanowicz, Eugeniusz Sobera i Antoni Radczyk - int. D. Maciejewska
18.00    1) dziękczynna za dar zycia Kacpra Goldiszewicza i za wszystkich, którzy otaczali go modlitwą w ciężkiej chorobie
2) śp. Helena Ostas - int. Wnuczka z Rodziną

Poniedziałek, 17 VII 2017
10.30    w intencji Parafian
19.15    ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

Wtorek, 18 VII 2017
10.30    w intencji Parafian
19.00    w intencji Parafian

Środa, 19 VII 2017
10.30    za zmarłych z rodziny Janasów i Naglików - int. A. Naglik

Czwartek, 20 VII 2017 - Wspomnienie bł. Czesława
10.30    w intencji Parafian
18.30    MODLITWA WIECZORNA - NIESZPORY
19.00    w intencji Parafian

Piątek, 21 VII 2017
10.30    w intencji Parafian
19.00    ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
SPOWIEDŹ MŁODZIEŻY BIERZMOWANEJ

Sobota, 22 VII 2017 - Święto św. Marii Magdaleny
18.00    1) w intencji nowomianowanych Nadzwyczajnych Szafarzy Eucharystii i ich Rodzin
2) śp. Grzegorz Gdula - int. Włodek i Marlena, Przyjaciele
3) śp. Henryk Pasik (1 roczn. śmierci) - int. Małżonka z Rodziną
CHRZEST: Oliwia Beata Boddington

Niedziela, 23 VII 2017 - XVI Niedziela Zwykła
9.00    o Boże błogosławieństwo, Bożą mądrość i zdrowie dla Gabrysi, Eli i Zosi Góralczyk z okazji ich urodzin - int. kochający Rodzice
10.30     NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
11.00    w intencji Bierzmowanych
18.00    o błogosławieństwo Boże dla Piotra Biegańskiego i jego Rodziny w podziękowaniu za okazaną życzliwość i pomoc - int. Chór Senza Nome

 

Privacy Notice

for the Local Polish Catholic Mission in Coventry

[the church of St. Stanislaus Kostka]
part of the Polish Catholic Mission in England and Wales
(click here to download)

 

 

Statystyka strony

Odsłon : 570788