Biuletyn - 9 Lipca 2017
  • Obraz Jezusa Miłosiernego wędruje dzisiaj do państwa Agnieszki i Rafała Rutkowskich, za tydzień do państwa Justyny i Marcina Misiewiczów.
  • Ze względu na konieczny remont dolnych pomieszczeń naszego ośrodka parafialnego, restauracja będzie nieczynna, przepraszamy. Otwarcie przewidujemy na 1 września. Dzisiaj jednak otwarty jest klub na pierwszym piętrze. Zapraszamy na kawę i herbatę. Otwarte też są toalety w klubie.
  • W poniedziałek zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na spotkanie Mothers & Toddlers Group o godz. 10.00, a o godz. 19.15 na adorację Najświętszego Sakramentu w intencjach polecanych Apostolstwu Miłosierdzia Bożego. Intencje te można wypisać na kartach przy chrzcielnicy.
  • We wtorek zapraszamy na spotkanie modlitewne. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 19.00.
  • W środę zapraszamy na ostatnie przed wakacjami spotkanie biblijne po Mszy św. o godz. 10.30, a o godz. 18.00 na spotkanie Grupy Wsparcia AA.
  • Termin kolejnego Day Centre ogłoszony będzie w biuletynie.
  • Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na modlitwę brewiarzową - nieszpory -  w każdy czwartek przed Mszą św. o godz. 18.30.
  • W sobotę nieczynne będzie biuro parafialne, przepraszamy.
  • W przyszłą niedzielę comiesięczną katechezę Maryjną głosić będzie do nas pan Tomasz Ołówek.
  • Na stoliku można zakupić nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie £ 1,50 za egzemplarz. W tym numerze polecamy artykuł o wizycie prezydenta USA w Polsce, o pięknej postaci kard. Roberta Saraha z afrykańskiej Gwinei, o męczenniku za wiarę ks. Romanie Kotlarzu, wywiad z prof. Mieczysławem Guzewiczem „Jak bronić rodziny?” i wiele innych. Przy Gościu Niedzielnym można nabyć kartki ręcznie wykonane przez panią Katarzynę Góralczyk oraz książki Patrycji Hurlak: „Nawrócona wiedźma” w cenie £ 8,- i „Zakochani są wśród nas” w cenie £ 10,- .
  • Przy ołtarzu ustawiona jest skrzynka na jałmużnę. Można w niej składać dobrowolne ofiary na Kościół, naszą dziesięcinę, dar naszego serca.
  • Wspólnota w Evesham zaprasza na spotkanie z Wojciechem Cejrowskim „Boso do… Evesham” w sobotę, 2 września, na godz. 19.00 w Evesham Art Centre (Victoria Avenue, WR11 4QH). Bilety w cenie £ 20,- do nabycia w zakrystii.
  • Ponawiamy prośbę do wszystkich osób płacących podatek dochodowy, aby ofiary na tacę wpłacać jako "Gift Aid". Można to robić każdorazowo za pomocą kopert umieszczonych w ławkach lub jako Standing Order (nazwa konta: PCM Coventry, numer konta: 00617519, nazwa banku: Lloyds TSB, sort code: 30-94-57). Od każdego darowanego funta parafia otrzymuje 25 pensów od Urzędu Podatkowego.
  • Przypominamy o obowiązku formalnego zapisania się do parafii. Nasze parafie w Anglii są wspólnotami personalnymi. I tylko ta osoba, która zgłosi pisemnie swój akces do parafii, formalnie do niej należy. Formularze osobiste, jak i rodzinne, wyłożone są przy wyjściu z kościoła.

Taca niedzielna:    £555.83;
Taca - Świętopietrze:    £93.97;
Gift Aid:    £390.00;
Świece:    £75.83;
Ofiara na kościół / kwiaty  M. Hajkowska & T. Rutkowska £ 20.00; Z. Ruciński £ 20.00; M. Pasik £ 20.00;

Niedziela, 9 VII 2017 - XIV Niedziela Zwykła
9.00    o błogosławieństwo Boże dla Eligii i Bogdana Kuncewiczów z okazji 40-tej rocznicy ich małżeństwa
10.30     NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
11.00    1) o błogosławieństwo Boże dla pani Stanisławy Czaja z okazji jej urodzin - int. Przyjaciółki
2) śp. Jadwiga, Feliks i Stanisław Strumidło, zmarli z rodzin Dmochowskich, Krajewskich i Grabke - int. J. Strumidło z Rodziną
18.00    o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla kochającego Męża z okazji 38-mych urodzin

Poniedziałek, 10 VII 2017
10.30    śp. Otton Kunze - int. Małżonka
19.15    ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

Wtorek, 11 VII 2017 - Święto św. Benedykta, Opata
10.30    o Boże błogosławieństwo dla Zosi i Oli z okazji urodzin - int. Rodzice i Ciocia Marlena
19.00    o Boże błogosławieństwo dla Przemka z okazji 40-tych urodzin - int. Przyjaciele

Środa, 12 VII 2017 - Wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu
10.30    dziękczynno-błagalna z prośbą o dalszą opiekę oraz dar wiary dla dzieci i wnuków - int. A. Naglik

Czwartek, 13 VII 2017 - Wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta
10.30    o nawrócenie dla męża Rafała i jego powrót do Małżonki i Dzieci
19.00    o błogosławieństwo Boże dla Męża i Taty Jacka Łuszcza z okazji urodzin - int. Najbliższa Rodzina

Piątek, 14 VII 2017
10.30    o błogosławieństwo Boże dla siostry Haliny z okazji jej imienin, dla jej syna Darka i brata Mariana - int. D. Maciejewska
19.00    ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

Sobota, 15 VII 2017 - Wspomnienie św. Bonawentury
18.00    śp. Irena i Stanisław Zapaśnik - int. M. Wańczycka
CHRZEST: Lilly Natalia Kujawa

Niedziela, 16 VII 2017 - XV Niedziela Zwykła
9.00    w intencji Parafian
10.30     NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
11.00    śp. Stanisław Roth, Wojciech Iwanowicz, Eugeniusz Sobera i Antoni Radczyk - int. D. Maciejewska
18.00    1) dziękczynna za dar zycia Kacpra Goldiszewicza i za wszystkich, którzy otaczali go modlitwą w ciężkiej chorobie
2) śp. Helena Ostas - int. Wnuczka z Rodziną

Przyjmujemy nowych chłopców i dziewczęta do grona ministrantów. Prosimy o zgłaszanie kandydatów w zakrystii. W najbliższym czasie podany będzie termin spotkania wszystkich ministrantów i kandydatów.