Biuro Parafialne

Czynne w godzinach:

 

Wtorki 11.00-12.30
Czwartki 17.30-18.30
Soboty 16.00-17.30

 

tel. 024 7622 2455

Aktualnie gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości 
KOLĘDA 2017

Najbliższe wizyty:

14 I 2018, niedziela: xR: Wood End (od 13.00): Lesiak, Menzel, Grudzień, Budrys, Woźniak, Siemieniec; Hillfields: Lisek; xG: Stoke Aldermoor (od 13.00): Zimna, Popławska, Stolarscy, Banach; Longford: Biegas, Pardel, Rak, Uchańscy

15 I 2018, poniedziałek: xR: Hillfields (od 17.00): Hosoi, Duniecka, Labuda, Świstak, Starzyk, Mazurkiewicz; xG: Cheylesmore (od 17.00): Cybulscy, Grzywaczewscy, Kuc, B. Pasik; Broad Lane: Nalewajka, Mielniczuk

16 I 2018, wtorek: xR: Stoke (od 13.30): Szafaryn, D. Kulpa; Upper Stoke: Kamińscy, Roth; Binley: Maciejewska; Willenhall: Królewiak; Tile Hill: Kowalewski; Allesley: Dambrawa; Canley (od 20.00): Mielech, Kamińska-Sommer; xG: Coundon (od 17.00): Adwent, Zaręba, Pelczar, V. Strumidło; Whoberley: Węgrzyniak, Rams, Rączkowscy

17 I 2018, środa: xR: Foleshill (od 17.00): Mszyca, Haratyk, T. Starzyk; xG: Keresley (od 17.00): Chudy, Chwałek, Gawlikowscy; Holbrooks: Sulecka, Drobińska; Gosford Green: Kuczmerowicz

18 I 2018, czwartek: xR: Cheylesmore (od 20.00): Jurczak, Mokrzeccy; xG: Binley Woods (od 17.00): Richardson, Binley: Kaput, Bell Green: Marcinów, Sitkowska, Józefczyk

19 I 2018, piątek: xR: Stivichall (od 17.00): Green, Szafraniec; Finham: Futerscy, Auguściak, Jelec; xG: Wyken (od 17.00): Potocki, Nowak, Forys, Hajne

20 I 2018, sobota: xR: Coundon (od 11.00): Michalak, Koszentka; Keresley End: Ziętarska, Ochałek, Zatorscy, Wachowski; xG: Stoke Heath (od 11.00): Kap, Niezabitowscy; Upper Stoke: Kurowscy; Stoke: Jonas, Czarnik; Leamington Spa: Dąbkowski, Saternus

21 I 2018, niedziela: xR: Radford (od 13.00): Szymańscy, Kepa, Zalewscy, Pastusiak, Koczanowscy, Walczak; Edgwick: Musiał, Wolczyk; xG: Courthouse Green (od 13.00): Skrzypaszek, Demków; Earlsdon: Ch. Strumidło; Barras Heath: Williams

22 I 2018, poniedziałek: xR: Stoke (od 18.00): English; Gibbet Hill: Kuncewicz

23 I 2018, wtorek: xR: Stoke (17.00): Łuszcz; Bell Green (20.00): Domaradzka; xG: Willenhall (od 17.00): Sulecka; Whitley: Rafał M., Pucyk, Siwakowscy; Potters Green: Dziewa; Wood End: M. Michalak, Gołaś

24 I 2018, środa: xR: Bedworth (od 17.30): Winiarz, Lewandowska; Nuneaton: Urbaniak, Bailey, Relis; xG: New Stoke Village (od 17.00): Wawrzynowicz, Bronikowscy, Wielogórscy; Radford: Hołub; Foleshill: Waliczek

26 I 2018, piątek: xR: Rugby (18.00): Chojnowska; xG: Warwick (od 17.00): Klang; Long Itchington: Górecka; Allesley: Stasińscy, Hajdeccy, Jamróz

27 I 2018, sobota: xG: Hillfields (od 11.00): Urbanowicz; Holbrooks: Szalek; Little Heath: Wołczyński; Exhall: Ćwiok

28 I 2018, niedziela: xG: Frankton (od 13.00): Szajna; Rugby: Chorążka

29 I 2018, poniedziałek: xG: Radford: (od 17.00): Gurbisz; Wyken: Ciba, Łukomscy

30 I 2018, wtorek: xR: Daventry (od 17.00): Łuchniak; xG: Bell Green (od 17.00): Kubicki; Stoke: Gałan; Eastern Green: Bradly

31 I 2018, środa: xR: Warwick Campus (17.00): Łatuszyńscy; Beechwood Gardens: Schulha; Stoke Heath: Zakrzewski, T. Forysiak; Daimler Green: Paszkowicz; x G: Radford (od 18.00): Radwan, Jagielscy, Pawlewicz

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci w wieku od 4 do 15 lat, które swoim śpiewem chcą wychwalać Pana. Próby odbywają się w piątki o godz. 18.00.


Statystyka strony

Odsłon : 501052