Biuletyn - 5 Luty 2012
  • Składamy serdeczne podziękowania wszystkim grupom muzycznym, które brały czynny udział w Koncertach Kolęd, które odbyły się w naszej parafii w niedziele, 15 i 29 stycznia. Było to wielkie wydarzenie muzyczne. Bóg zapłać!
  • Spotkanie rodziców z małymi dziećmi - w poniedziałek od godz. 10.00.
  • Spotkanie biblijne - w środę, po Mszy św. o godz. 10.15.
  • Day Centre - za dwa tygodnie, po Mszy św. o godz. 10.15.
  • Spotkanie dla dzieci I-komunijnych - w przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 9.00.
  • Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania - w przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 18.00.
  • Jest nowy „Gość Niedzielny”. Polecamy w nim ciekawe artykuły z życia naszej ojczyzny i Kościoła. Jest też aktualny program telewizyjny. Mamy też nowy numer „Promyczka Dobra”. Obie gazety w cenie £ 1.50.
  • Spotkania grupy modlitewnej odbywają się w każdą sobotę o godzinie 19.00. W każdą ostatnią sobotę miesiąca zapraszamy na Eucharystię w ramach spotkania grupy.
  • Spotkania w intencjach polecanych grupie modlitewnej w najbliższy poniedziałek o godz. 19.00. Intencje można wysyłać przez formularz na stronie internetowej grupy (www.odnowa-coventry.org) lub zapisywać na kartkach wyłożonych przed ołtarzem.
  • Tegoroczny Kurs Wiedzy Religijnej, którego tematem będzie „Nowa Ewangelizacja” odbędzie się w Leeds i Slough w dniach 16/17 marca. Gośćmi będą ks. prof. Krzysztof Pawlina, długoletni rektor warszawskiego seminarium oraz ks. prob. Teodor Suchoń, proboszcz parafii w Rybniku-Chwałowicach. Nasza parafia organizuje wyjazd w sobotę, 17 marca. Koszt transportu £ 12. Pozostałe koszty ponosi parafia. Chętni proszeni są o zgłoszenie się do niedzieli, 26 lutego, do zakrystii.
  • Kończymy kolędy. Kto chciałby jeszcze przyjąć księdza z wizytą, proszony jest o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na kolędę i dostarczenie go do zakrystii. Zgłoszenia można również dokonać e-mailowo na adres, umieszczony w stopce biuletynu. Spis kolęd umieszczony jest na bieżąco w biuletynie.
  • Federacja Polskich Zespołów Folklorystycznych zaprasza na Wielki Festiwal Polskiego Folkloru do Cambridge Corn Exchange w sobotę, 25 lutego o godz. 19.00 lub w niedzielę, 26 lutego o godz. 16.00. Będzie to wspaniały pokaz pieśni i tańca z całej Polski, wykonany w autentycznych strojach ludowych przez 350 artystów z polskich zespołów tanecznych w Wielkiej Brytanii. Bilety w cenie £ 15, £ 12 i £ 10 (dzieci) można zamawiać pod numerem telefonu 01223 574 334 lub e-mailem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
  • Dr Bożena Laskiewicz, organizator „Autobusów Miłosierdzia” (najnowszy jumbulance J2), poszukuje chorych i wolontariuszy, którzy chcieliby udać się na pielgrzymki do Lourdes w dniach 13-22 kwietnia (koszt £ 860) oraz do Rzymu, przez La Sallette i Tyrol w październiku (koszt £ 950). Zgłoszenia należy przesłać do 15 lutego. Chętni proszeni są o zgłoszenie się do zakrystii.
  • W zakrystii wciąż można nabyć książkę o historii naszej parafii autorstwa pana Bartka Nowaka, który obronił ją jako pracę magisterską na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Cena książki £ 10,- (promocyjnie za dwie £ 15).
  • Restauracja Polonia zaprasza na kawę, herbatę, ciasto i pyszny obiad. Jest otwarta  każdego dnia oprócz poniedziałków. Od wtorku do piątku restauracja otwarta jest od godz. 15.00, w soboty od godz. 13.00, a w niedziele od godz. 10.00. W sobotę, 11 lutego, o godz. 18.00 rozpocznie się zabawa walentynkowa. Cena biletów £ 15. Więcej informacji u szefowej, pani Anity Relis: 07930.504.054.
  • PODZIĘKOWANIA: Członkowie Katolickiej Świeckiej Wspólnoty Ewangelizacyjnej Sion składają serdeczne podziękowania za serdeczność i hojność, okazane podczas ich pobytu w naszej parafii dwa tygodnie temu. Zebrano £ 425. Dziękują za zaproszenie i możliwość podzielenia się tym, co dla nich najważniejsze - świadomością, że są kochani ponad życie. Obiecują pamięć w modlitwie i sami proszą o nią.

OFIARY  SKŁADANE  PRZEZ  PARAFIAN

Taca niedzielna:  £ 530.51;
I Taca - Rugby:   £ 134.87;
Gift Aid:             £ 177.00;
Świece:             £ 91.37;

Wszystkim Darczyńcom składamy serdeczne  podziękowania za złożone dary na nasze cele parafialne. Bóg zapłać!

Niedziela, 5 II 2012 - V Niedziela Zwykła
 9.00 śp. Maria, Adam i Zbigniew Marek - int.: Rodzina
 10.15 LEAMINGTON SPA: śp. Mieczysław Topoliński - int.: Córka Izabella
 10.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE