Biuletyn - 8 Stycznia 2012
  • Obchodzimy dzisiaj Niedzielę Chrztu Pańskiego. Kończy ona okres Narodzenia Pańskiego. Polską tradycją jest jednak zachowanie śpiewania kolęd do 2 lutego, do Uroczystości Ofiarowania Pańskiego.
  • Koncert kolęd w naszej parafii odbędzie się w niedzielę, 15 stycznia, po Mszy św. o godz. 11.00 i dwa tygodnie później, 29 stycznia, po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy do udziału wszystkie grupy muzyczne z naszej parafii. Zgłoszenia należy kierować do pani Katarzyny Stankiewicz: 07835.144.673.
  • Za tydzień podczas wieczornej Mszy św. o godz. 18.00 dzieci i młodzież naszej Polskiej Szkoły Sobotniej zapraszają na pięknie przygotowane jasełka Bożonarodzeniowe.
  • Słowo Boże w przyszłą niedzielę wygłosi do nas ks. dr Krzysztof Tyliszczak SChr., kanclerz Polskiej Misji Katolickiej w Anglii i Walii.
  • Spotkanie opłatkowe naszej parafii odbędzie się za dwa tygodnie, w sobotę, 21 stycznia. Bilety w cenie £ 10,- dorośli i £ 5,- dzieci można jeszcze przez dwie niedziele nabyć w zakrystii. Będziemy wspólnie dzielić się opłatkiem, śpiewać kolędy, a po wspólnym posiłku razem bawić się przy dobrej muzyce. W trakcie spotkania przeprowadzona zostanie atrakcyjna loteria. Serdecznie zapraszamy.
  • W zakrystii wciąż można nabyć książkę o historii naszej parafii autorstwa pana Bartka Nowaka, który obronił ją jako pracę magisterską na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Cena książki £ 10,- (promocyjnie za dwie £ 15,-).
  • Spotkanie rodziców z małymi dziećmi odbędzie się w najbliższy poniedziałek od godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy.
  • Spotkania biblijne wznowione zostaną w środę, 18 stycznia, po Mszy św. o godz. 10.15.
  • Najbliższy Day Centre odbędzie się w czwartek, 19 stycznia, po Mszy św. o godz. 10.15.
  • Spotkanie dla dzieci I-komunijnych - za tydzień, w niedzielę, 15 stycznia, po Mszy św. o godz. 9.00.
  • Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania - za tydzień, w niedzielę, 15 stycznia, po wieczornej Mszy św. o godz. 18.00.
  • Spotkania grupy modlitewnej odbywają się w każdą sobotę o godzinie 19.00. W każdą ostatnią sobotę miesiąca zapraszamy na Eucharystię w ramach spotkania grupy.
  • Spotkania w intencjach polecanych grupie modlitewnej zostają wznowione w najbliższy poniedziałek o godz. 19.00. Intencje można wysyłać przez formularz na stronie internetowej grupy (www.odnowa-coventry.org) lub zapisywać na kartkach wyłożonych przed ołtarzem.
  • Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”. Polecamy w nim ciekawe artykuły z życia naszej ojczyzny i Kościoła. Jest też aktualny program telewizyjny. Dla najmłodszych polecamy „Promyczek Dobra”. Obie gazety w cenie £ 1.50.
  • Trwają kolędy, czyli wizyty duszpasterskie. Kto chciałby przyjąć księdza z wizytą, proszony jest o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na kolędę i dostarczenie go do zakrystii. Zgłoszenia można również dokonać e-mailowo na adres, umieszczony w stopce biuletynu. Spis najbliższych kolęd umieszczony jest na bieżąco w biuletynie.
  • Najbliższy kurs przedmałżeński rozpocznie się w sobotę, 28 stycznia, bezpośrednio po Mszy św. o godz. 17.00. Potrwa trzy kolejne soboty. Koszt udziału w kursie: £ 20,- od osoby. Zapisy przy pierwszym spotkaniu.
  • Poszukujemy specjalistów, którzy wymieniliby naszą bramę parkingową i troszczyli się o jej serwisowanie. Chętnych zapraszamy do zakrystii.
  • Restauracja Polonia zaprasza na kawę, herbatę, ciasto i pyszny obiad. Jest otwarta  każdego dnia oprócz poniedziałków. Od wtorku do piątku restauracja otwarta jest od godz. 15.00, w soboty od godz. 13.00, a w niedziele od godz. 10.00. Więcej informacji u szefowej, pani Anity Relis: 07930.504.054.
  • PODZIĘKOWANIA: Państwo Anna i Zygmunt Haraburda składają serdecznie podziękowania wszystkim, którzy brali udział w uroczystościach pogrzebowych ich Mamy, śp. Jadwigi Haraburda. W sposób szczególny wyrażają swą wdzięczność chórowi św. Cecylii, pani Kasi Auguściak, organistce, panu Marianowi Jagielskiemu, pani Anicie Relis i paniom w kuchni, wszystkim, którzy w tym szczególnym dniu okazali znak pamięci w modlitwie. The Myton Hospice składa podziękowania za dotację w wysokości £ 226.70, która została w tym dniu zebrana. Bóg zapłać!
  • POGRZEB: W środę, 28 grudnia, zmarł pan dr Ignacy Świestowski, lat 82. Pogrzeb odbędzie się w naszym kościele we wtorek, 17 stycznia, o godz. 10.30. Niech dobry Bóg obdarzy go radością życia wiecznego…

OFIARY  SKŁADANE  PRZEZ  PARAFIAN

Taca niedzielna:            £ 534.32;
Taca - Świętej Rodziny:  £ 46.81;
Gift Aid:                       £ 94.00;
Świece:                       £ 100.83;
Ofiara na kościół:           H. Jankowski £ 50.00;

Wszystkim Darczyńcom składamy serdeczne  podziękowania za złożone dary na nasze cele parafialne. Bóg zapłać!

Niedziela, 8 I 2012 - Uroczystość Chrztu Pańskiego
 9.00 o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Anety i Adama Mizera w 15-tą rocznicę ich małżeństwa
 10.15 LEAMINGTON SPA: - (intencja wolna)
 10.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE