• W związku z jutrzejszym wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona podróżujących, na parkingu parafialnym można dzisiaj po każdej Mszy św. skorzystać z obrzędu poświęcenia naszych pojazdów.
  • Już dzisiaj, od godz. 10.00, Chór Senza Nome zaprasza do naszego klubu rodziców, dzieci i nie tylko na Artystyczny Festyn Rodzinny. W programie gry, zabawy, konkursy, karaoke dla dzieci i rodziców, wspólna inscenizacja bajki Juliana Tuwima pt. „Rzepka". Można się tam zapoznać z historią Lajkonika i wspólnie zrobić mu czapkę.  Odbędzie się również loteria fantowa.
  • We wtorek obchodzimy Wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP. Jest to dzień szczególnych modlitw za rodziców, dziadków, za najstarszych parafian i emerytów.
  • W sierpniu proboszcz przebywać będzie na urlopie. Zastępować go będzie ks. Waldemar Prondziński, kapłan diecezji pelplińskiej, doktorant dziennikarstwa. W razie pilnych wezwań do chorego, prosimy zapewnić Kapłanowi transport.
  • W sierpniu nieczynne będzie biuro parafialne. Proszę wszystkie parafialne sprawy administracyjne pozałatwiać do końca tego miesiąca.
  • Przypominamy o konkursie dla dzieci pt. „Moje spotkanie z Panem Jezusem podczas Eucharystii”. W kategorii wiekowej od lat 4 do klasy VI włącznie - prace plastyczne (format A4, technika dowolna, wykonana samodzielnie przez jednego autora). A w kategorii od klasy VII do lat 16 - wiersz na powyższy temat. Prace podpisane imieniem i nazwiskiem oraz wiekiem zostawiamy w zakrystii lub u jednej z pań prowadzących niedzielne liturgie dla dzieci. Termin składania prac - do 30 września. Na laureatów czekają nagrody - niespodzianki.
  • Przypominamy, że w parafii od wielu już lat działa Poradnia Małżeńska. Obecnie prowadzi ją p. Adriana Uchańska nr tel. 07837.251.703.
  • Przyjmujemy zapisy na Pielgrzymkę do Ziemi Świętej w czasie half term, w dniach 18-26 luty 2023. Jest to podstawowa pielgrzymka, która obejmuje zwiedzanie najważniejszych miejsc, związanych z życiem i działalnością Pana Jezusa. Chętni proszeni o zgłaszanie u proboszcza.
  • W zakrystii wciąż można nabyć książkę „Historia Parafii św. Stanisława Kostki w Coventry” w cenie £20 za sztukę.
  • Zapraszamy na V Kongres Rodzin Polonijnych, który odbędzie się w dniach 10-11 września w formie hybrydowej i poświęcony będzie tematyce: „Wychowanie dzieci i młodzieży w Rodzinie Polonijnej". Odbędzie się on w Międzynarodowym Centrum Ewangelizacji „Marianum" w Carlsbergu (Niemcy). W Kongresie będzie można uczestniczyć także w formie online za pośrednictwem aplikacji zoom. Zapisy i więcej informacji na stronie internetowej: emigracja.episkopat.pl/krp5.
  • PODZIĘKOWANIE: Pani Teresa Rutkowska wraz z rodziną Pani Franciszki Burtnej składa serdeczne podziękowanie wszystkim którzy wzięli udział w uroczystościach pogrzebowych śp. Franciszki Burtnej. Ks. Romualdowi bardzo dziękuje za posługę sakramentalną w czasie choroby oraz Mszy św. pogrzebowej w Kościele i na ceremonii w Canley Krematorium. Bóg zapłać!
  • POGRZEB: W sobotę, 8 lipca zmarł śp. Zygmunt Szczypka, l. 60. Jego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek, 1 sierpnia, o 14.15 w naszym kościele, później, o 15.45, odbędą się ceremonie w Canley Crematorium. W środę, 13 lipca zmarła śp. Bogumiła Pawliw, l. 86. Jej pogrzeb odbędzie się w środę, 17 sierpnia, o 11.00  w naszym kościele, później o 12.30 ceremonie na cmentarzu St. Paul’s . Niech Miłosierny Bóg obdarzy naszych Zmarłych radością życia wiecznego…

Biuletyn: £14.23;

Ofiara na Parafię: z testamentu śp. Janiny Waglewskiej £1000.00; M. Wańczycka £ 20.00; M. Łączna £ 10.00;

Niedziela, 24 VII 2022 - XVII Niedziela Zwykła

09.00 o błogosławieństwo Boże dla Piotra Forysia z okazji 1-szych urodzin - int. kochający Rodzice, Siostra i Chrzestni

10.30    NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

11.00    śp. Stefan Biegański - int. Córka z Rodziną