• Witamy w naszej parafii siostrę Agnieszkę Kowalską, klaweriankę, która przyjechała do nas z animacją misyjną. Prowadzi dzisiaj pod chórem stolik z literaturą misyjną. Wszelkie ofiary złożone do koszyków wesprą dzieło misyjne Kościoła, prowadzone przez siostry klawerianki.
  • Dzisiaj nasi Kadeci Maltańscy otrzymają kolejne promocje podczas uroczystości w parafii Chrystusa Króla na Balham w Londynie.
  • Spotkanie grupy Mothers & Toddlers - w poniedziałek o 10.00.
  • W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne. W pierwszy piątek zapraszamy na Msze św. o 10.30 i 19.00. Po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie Apostolstwa Miłosierdzia Bożego. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo pierwszosobotnie. Rozpoczynamy modlitwą Różańca św. o 17.30.
  • W sobotę, 2 lipca, przybędzie do naszej parafii piesza pielgrzymka parafian z Leicester, by pomodlić się przy relikwiach św. Stanisława Kostki i bł. Karoliny Kózkówny.
  • W sobotę, 2 lipca, o 15.00 odprawiona zostanie Msza św. na zakończenie roku formacji Domowego Kościoła.
  • Domowy Kościół działa w naszej parafii od trzech lat. Zaprasza chętne małżeństwa i rodziny do wstąpienia w ich szeregi - małżeństwa z różnym stażem. Jest to piękna inicjatywa, która pomaga wprowadzać żywego Jezusa Chrystusa do małżeństwa, do rodziny. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr telefonu 07960.224.545.
  • W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 11.00 zapraszamy członków Żywego Różańca na zmianę tajemnic.
  • Wizyty u chorych odbędą się w przyszłym tygodniu.
  • Day Centre odbędzie się w czwartek, 7 lipca. Zapisy u proboszcza.
  • Polska Misja Katolicka w Anglii i Walii zaprasza na Pielgrzymkę do Holywell i Pantasaph organizowaną w niedzielę, 17 lipca. Rozpoczęcie programu przy Źródle św. Winfrydy (Well Street, Holywell, CV8 7PL). Więcej informacji na plakatach w gablotce przy biurze parafialnym. Wyjazd we własnym zakresie.
  • POLSKA SZKOŁA SOBOTNIA przyjmuje zapisy na nowy rok szkolny 2022-23. Formy zgłoszeniowe i wniosek o legitymację szkolną są do pobrania na stronie internetowej szkoły. Po wypełnieniu w formie PDF należy je odesłać na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć do sekretariatu szkoły w soboty w godz. od 9.30 do 12.30. Zapraszamy.
  • POLSKA SZKOŁA SOBOTNIA poszukuje nauczycieli: języka polskiego, geografii i historii. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenia na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub nr tel. 07964.351.563.
  • Przypominamy o konkursie dla dzieci pt. „Moje spotkanie z Panem Jezusem podczas Eucharystii”. W kategorii wiekowej od lat 4 do klasy VI włącznie - prace plastyczne (format A4, technika dowolna, wykonana samodzielnie przez jednego autora). A w kategorii od klasy VII do lat 16 - wiersz na powyższy temat. Prace podpisane imieniem i nazwiskiem oraz wiekiem zostawiamy w zakrystii lub u jednej z pań prowadzących niedzielne liturgie dla dzieci. Termin składania prac - do 30 września. Na laureatów czekają nagrody - niespodzianki.
  • Przypominamy, że w parafii od wielu już lat działa Poradnia Małżeńska. Obecnie prowadzi ją p. Adriana Uchańska nr tel. 07837.251.703.
  • Ogłaszamy Pielgrzymkę do Ziemi Świętej w czasie half term, w dniach 18-26 luty 2023. Jest to podstawowa pielgrzymka, która obejmuje zwiedzanie najważniejszych miejsc, związanych z życiem i działalnością Pana Jezusa. Chętni proszeni o zgłaszanie w zakrystii.
  • W zakrystii wciąż można nabyć książkę „Historia Parafii św. Stanisława Kostki w Coventry” w cenie £20 za sztukę.
  • Studium KUL dla Polonii i Polaków za granicą uruchamia szkolenia zaoczne z zakresu: opieka nad pacjentem przewlekle chorym i paliatywnym, poradnictwo i strategie wspierające, profilaktyka zachowań ryzykownych, szkolenie dla liderów wsparcia - kształtowanie systemów wsparcia, nowe media i komunikacja, promocja kultury polskiej, teologia, Biblia - nowa ewangelizacja. Więcej informacji w zakrystii.
  • Rycerze św. Kolumba niedawno odwiedzili naszą parafię, by pozyskać nowych członków dla szlachetnych celów. Kilka osób odpowiedziało, że chciałoby się zaangażować. Jeśli wciąż tego pragniesz, napisz do Peter’a Sturgeon’a: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń: 07565.966.103. Tam znajdziesz więcej informacji.

Taca - Boże Ciało: £265.60;

Biuletyn: £25.03;

Niedziela, 26 VI 2022 - XIII Niedziela Zwykła

09.00 śp. Maria i Edmund Hołowenko - int. Synowie

11.00 o błogosławieństwo Boże dla Moniki i Ryszarda Kalisz z okazji 20-tej rocznicy ich małżeństwa