• Po Mszy św. o godz. 9.00 zapraszamy wszystkich Kadetów Maltańskich na kolejny etap szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, po którym odbędzie się również pierwsze z cyklu szkoleń dot. savoir vivre’u pt. „O zachowaniu się przy stole”.
  • W poniedziałek przypada Święto św. Cyryla i Metodego, Patronów Europy. Msza św. parafialna odprawiona zostanie już o godz. 8.30. Potem proboszcz, wraz z p. prof. Markiem Marzańskim, wezmą udział w spotkaniu powierników Polskiej Misji Katolickiej w Reading.
  • W poniedziałek o godz. 10.00 - spotkanie Mothers & Toddlers.
  • Zapraszamy na adoracje Najświętszego Sakramentu w ciszy w poniedziałek i piątek o godz. 19.00.
  • Day Centre odbędzie się w najbliższy czwartek. Zapisy w zakrystii.
  • Najbliższe spotkanie wspólnoty Mężczyźni św. Józefa odbędzie się w niedzielę, 27 lutego. Rozpoczęcie adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 15.00.
  • Kolejne spotkanie dla bierzmowanych odbędzie się w niedzielę, 27 lutego, po wieczornej Mszy św.
  • W Środę Popielcową, 2 marca, rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Zapraszamy grupy parafialne do prowadzenia Drogi Krzyżowej w piątki po wieczornych Mszach św. Zgłoszenia u proboszcza.
  • Rekolekcje wielkopostne wygłosi do nas w dniach 13-16 marca o. Krzysztof Górski OCD, przeor przemyskiego klasztoru karmelitów bosych.
  • W zakrystii można nabyć książkę „Historia Parafii św. Stanisława Kostki w Coventry” w cenie £20 za sztukę, a na balaskach można zakupić nasz parafialny Kalendarz na rok 2022.
  • Wspólnota Domowego Kościoła działa w naszej parafii od trzech lat. Zapraszamy chętne małżeństwa i rodziny do wstąpienia do Domowego Kościoła. Jest to przepiękna inicjatywa, która pomaga wprowadzać żywego Jezusa Chrystusa do małżeństwa, do rodziny. Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod nr tel. 07960.224.545.
  • W parafii działa Poradnia Rodzinna. Zajmuje się trudnościami i kryzysami w relacjach małżeńskich i w relacjach rodziców z dziećmi. Można w niej uzyskać poradę na temat naturalnych metod planowania rodziny. Poradnię prowadzi Adriana Uchańska, wykwalifikowana w poradnictwie rodzinnym na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, przez Instytut Świętej Rodziny w Łomiankach oraz osobiste doświadczenie bycia żoną od 22 lat i mamą czwórki dzieci: nr tel. 07837.251.703.
  • Prosimy o zgłoszenie do proboszcza przypadających w tym roku okrągłych jubileuszy małżeńskich (25-lecia, 30-lecia, 40-lecia, 50-lecia, 60-lecia) i okrągłych rocznic urodzin.
  • Rusza sezon pielgrzymkowy. Ogłaszamy dwie pielgrzymki parafialne: na jesień tego roku - do Jordanii oraz na początku przyszłego roku - podstawową do Ziemi Świętej. Przewodnikiem obu grup będzie ks. dr Ireneusz Świątek, rektor włocławskiego seminarium, wybitny przewodnik po Ziemi Świętej. Koszty obu pielgrzymek podane będą w najbliższym czasie. Zgłoszenia u proboszcza.
  • Parafia św. Pawła w Leicester (Wakerley Rd, LE5 4WD) zaprasza na wyjątkowe rekolekcje dla rodzin i małżeństw, również niesakramentalnych, w dniach 18-20 lutego, które poprowadzi ks. Janusz Bochenek, duszpasterz rodzin i dwoje animatorów z Domowego Kościoła. Rozpoczęcie w piątek o godz. 18.00. W ramach rekolekcji odbędą się również warsztaty dla par dotyczące relacji w związkach. Zapewniona jest opieka nad dziećmi. Zapisy do 13 lutego pod nr tel. 07341.690.248 lub 07783.692.111.
  • PODZIĘKOWANIA: Zakończyły się wizyty duszpasterskie. Dziękujemy wszystkim, którzy w tym roku zdecydowali się przyjąć kolędę w swoim domu. Proboszcz odwiedził od świąt Bożego Narodzenia 252 domy. Bóg zapłać!
  • PODZIĘKOWANIA: Dziękujemy nadzwyczajnym szafarzom Eucharystii za posługę wśród chorych w kończącym się tygodniu. Wspólnie udało się odwiedzić 36 chorych. Bóg zapłać!

Na Kościół: A. M. Zalewscy £50.00; T. Ziółkowska £20.00; Żłóbek £147.01;

Niedziela, 13 II 2022 -  VI Niedziela Zwykła

09.00 o Boże błogosławieństwo dla Tomasza z okazji 40-tych urodzin - int. kochająca Małżonka z Dziećmi

11.00 śp. Bracia Jan, Leszek i Henryk Pietruszkiewicz - int. Siostra F. Vincent

18.00 o dar życia wiecznego dla Brata Bartusia i o siłę dla Rodziców i Rodzeństwa - int. Siostra Monika z Rodziną