Biuro Parafialne

Czynne w godzinach:

 

Wtorki 11.00-12.30
Czwartki 17.30-18.30
Soboty 16.00-17.30

 

tel. 024 7622 2455

Aktualnie gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 55 gości 
Biuletyn - 24 Styczeń 2010
 • Dzisiaj kazania głosi w naszej parafii ks. Paweł Zajko, który za parę dni rozpoczyna swoją misyjną pracę w Papui Nowej Gwinei. Po Mszach św. będzie okazja, by wesprzeć misjonarza materialnie. Bóg Wam zapłać.
 • Zespół wokalny, schola młodzieżowa i chór św. Cecylii zapraszają dzisiaj na koncert kolęd do naszego kościoła, po Mszy św. o godz. 11.00. Za tydzień młodzież naszej parafii wystąpi również we wspólnocie w Rugby.
 • W przyszłym tygodniu zbierać będziemy ofiary na pomoc dla Haiti. Pieniądze przesłane będą na ten właśnie cel do polskiego Caritas.
 • Spotkanie rodziców z małymi dziećmi - w poniedziałek o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy. 
 • Spotkania biblijne wznowione będą dopiero po czasie wizyt duszpasterskich, przepraszamy.
 • Spotkanie dla rodziców przed chrztem ich dzieci - w czwartek o godz. 19.00. Obecność obojga rodziców obowiązkowa.
 • Trwa peregrynacja obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Potrwa ona do końca kwietnia. Jeśli ktoś jeszcze chciałby przyjąć obraz do siebie, zapraszamy do zakrystii. Obraz wędruje dzisiaj do p. Krzywania, za tydzień do p. Łukomskich.  
 • W czwartek odbędzie się Day Centre. Zgłoszenia u p. Mariana Jagielskiego lub p. Danuty Maciejewskiej.
 • Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na prace remontowe w naszej świątyni. Do zapłaty pozostało nam jeszcze ok. £ 2,000.00. Prosimy o wsparcie finansowe na spłatę kosztów tego projektu. Dziękujemy firmie Polbuilders za wykonaną pracę. Zwracamy się z usilną prośbą, aby każda rodzina w parafii złożyła choćby niewielki dar na nasz Fundusz.
 • Trwają kolędy. Program kolędy przedstawiony jest w biuletynie. Można się z nim zapoznać również na naszej stronie internetowej. Kto nie znalazł na nim swego nazwiska, a chciałby przyjąć księdza z wizytą, proszony jest o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na kolędę i dostarczenie go do zakrystii lub też elektronicznie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 • Zainteresowani spotkaniami w duchu Odnowy Charyzmatycznej proszeni są o kontakt z Piotrem (tel. 07588.841.705, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) lub Maciejem (tel. 07912.359.207, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).
 • Przypominamy o obowiązku formalnego zapisania się do parafii. Nasze parafie w Anglii są wspólnotami personalnymi. I tylko ta osoba, która zgłosi pisemnie swój akces do parafii, formalnie do niej należy. Formularze osobiste, jak i rodzinne, wyłożone są przy wyjściu z kościoła.
 • Proponujemy do sprzedaży najlepszy polski tygodnik katolicki „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”. Koszt egzemplarza £ 1,50.
 • RUGBY: Wizyty duszpasterskie: czwartek, 28.01.2010 od godz. 15.30: A. M. Zawadka, C. Mróz, D. Wróbel, M. M. Szwejkowscy, M. G. Marukiewicz, M. Lopata, M. Styliński, A. Nowakowska; sobota, 30.01.2010 od godz. 12.30: M. M. Korona, A. Biziorek, K. S. E. Merrigan, S. G. Tarka, A. Chmura, J. D. Miedzińscy; niedziela, 31.01.2010 od godz. 16.30: K. Browarska, Szczepaniak.
 • LEAMINGTON SPA: Szkoła Shrubland w Leamington Spa poszukuje Polaka lub Polkę do rady nadzorczej (governors). Niekoniecznie musi to być rodzic dziecka uczęszczającego obecnie do tej szkoły, ale musi dosyć dobrze znać język angielski i nie mieć problemu z uzyskaniem certyfikatu dostępu do dzieci (CRB check). Chętne osoby proszone są o kontakt z dyrekcją szkoły lub z Prezesem p. Stanisławem Janem Librowskim.
 • Zapraszamy do restauracji Polonia, która zapewnia dobre polskie posiłki, pyszne polskie ciasto i miłą atmosferę. Zachęcamy do wspólnych spotkań przy stole. Rezerwacje u szefowej, p. Anity Relis: 07930.504.054.


Fundusz Jubileuszowy: … A., L. Gałczyński £ 5.00; bezimiennie £ 20.00; A., K. Wojtko £ 10.00; A., W. Kaźmierczyk £ 20.00; R., A. Wagner £ 50.00; M. Stachurski £ 10.00; M. Hajkowska & T. Rutkowska £ 80.00; B., S. Chadwick £ 40.00; Razem: £ 23 152.00.


OFIARY  SKŁADANE  PRZEZ  PARAFIAN
 
Taca niedzielna:    £ 587.67;
Gift Aid:               £ 89.00;
Świece:                £ 142.47;
Ofiara na kwiaty:  A. Miszczak £ 20.00;

Wszystkim Darczyńcom składamy serdeczne  podziękowania za złożone dary na nasze cele parafialne. Bóg zapłać!


Niedziela, 24 I 2010 - III Niedziela Zwykła
 9.00 o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Alana Raftery w dniu jego 19-tych urodzin - intencja: Rodzina
 10.30   NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
 10.45   LEAMINGTON SPA: śp. Wacław Esslinger – intencja: Małżonka
 11.00   o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla córek Barbary i Małgorzaty oraz wnuczki Chloe z okazji ich urodzin - intencja: T. Jaszczyk
 12.30   RUGBY: O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Justyny i Waldemara Perżyło z okazji 12-stej rocznicy ślubu  
 18.00   o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Marioli i Sławomira Oleksych w 25-tą rocznicę ich małżeństwa

Poniedziałek, 25 I 2010 - Święto Nawrócenia św. Pawła 
 10.15 o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Babci Weroniki i o życie wieczne Dla Babci Heleny

Wtorek, 26 I 2010 - Wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa
 10.15 1) śp. Bolesław Miszczak - intencja: Małżonka
  2) o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Macieja w dniu urodzin

Środa, 27 I 2010 - Wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza
 10.15 śp. Rozalia i Piotr Popowicz - intencja: A. Miszczak

Czwartek, 28 I 2010 - Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu
 10.15 śp. Halina Szabołowska - intencja: R. Przesmycka
  CHRZEST: Olivia Ignac-Aziz

Piątek, 29 I 2010
 10.15 - (intencja)
  NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Sobota, 30 I 2010 
 14.00 CHRZEST: Sophie Estelle Schulha
 17.00 - (intencja) +  CHRZEST: Bartosz Olaf Koruch

Niedziela, 31 I 2010 - IV Niedziela Zwykła

 9.00 śp. Maria i Adam Marek - intencja: Z. Cetkowska
 10.30   NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE
 10.45   LEAMINGTON SPA: za dusze w czyśćcu cierpiące
 11.00   do Najwyższego Kapłana o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla ks. Ryszarda  Zalewskiego w dniu jego święceń kapłańskich - intencja: J. Sieńkowska
 12.30   RUGBY: śp. Jan, Marianna, Alojzy, Kazimierz, Zygmunt Miarkowscy – intencja: M. Miarkowska + CHRZEST: Gabriela Jarmuszkiewicz  
 18.00   śp. Danuta Walczak w miesiąc po śmierci - intencja: Córka z Zięciem

 

Privacy Notice

for the Local Polish Catholic Mission in Coventry

[the church of St. Stanislaus Kostka]
part of the Polish Catholic Mission in England and Wales
(click here to download)

 

 

Statystyka strony

Odsłon : 683507